بازگشت

تاریخ درج : 1399/03/03
موضوع : پيام هيات مديره انجمن صنفي دريانوردان تجاري ايران در حمايت از 5 نفتکش ايراني عازم به سمت ونزوئلاپيرو تهديد خصمانه دولت ايالات متحده آمريكا عليه 5 نفتکش ايراني عازم ونزوئلا " هيات مديره انجمن صنفي دريانوردان تجاري ايران " در پيامي حمايت و همبستگي خود را با خدمه دريانورد اين كشتي ها اعلام نمود. متن پيام به شرح ذيل ميباشد:

بسمه تعالي

فرماندهان محترم و دريانوردان صديق و تلاشگر 5 نفتکش عازم بنادر ونزوئلا
با سلام و درود بر شما که در اين دوران سخت تحريم وهمه جانبه نبرد اقتصادي با افراشتن پرچم پرافتخار ايران عزيز در دور دست ترين آبهاي اقيانوسي جهان، گام هاي نخستين شكستن، ديوارهاي حصر ظالمانه تحريم را استوار برداشتيد.
درود بر شما فرزندان متخصص، شجاع و دلير ميهن. درود بر شما؛ که کوله‌بارتان جرأت هست و جسارت. درود بر شما؛ که در مسير حرفه اي خود با مجاهدت، جلودار و طلايه دار باز نگاه داشتن شريان هاي تجاري وطن هستيد.
بدون شک شما دريانوردان عزيز ميهن، به عنوان سربازان خط مقدم اين جنگ نابرابرانه اقتصادي، با استقامت، نقش برجسته اي در دستيابي به اهداف کشتيراني ايمن، امن و کارآمد در آب‌هاي بين‌المللي و منافع ملي ايفا مي کنيد.
انجمن صنفي دريانوردان تجاري ايران به نمايندگي از جامعه دريانوردي، ايستادگي و فداکاري شما را ارج نهاده و به داشتن اعضايي متعهد و موثر همچون شما به خود مي بالد

انجمن صنفي دريانوردان تجاري ايران
آدرس دفتر : تهران، خيابان قائم مقام فراهاني،بالاتر از مطهري، خيابان ششم، پلاک 15، طبقه همکف
تلفن دفتر :3362 8852 - 21