بازگشت

تاریخ درج : 1398/07/21
موضوع : « رزمندگان ديروز، مجاهدان امروز »

 مطلب آمده در زير؛ دلنوشته امروز يک رزمنده قديمي جنگ و از سرداران دفاع مقدس به دوست دريانورد خود که در واقع خطاب به همه دريانوردان ايراني است و در اين شرايط نشان از همبستگي ملت قدر شناس ايران از نسلهاي متفاوت، دارد مکاتبه شده است. اين دلنوشته از طريق اين دريانورد عزيز به انجمن دريانوردان رسيده است.
 "دلنوشته اي براي مجاهدان اقتصادي"

با سلام و احترام مجدد، بسيار خوشحال هستم که خبر سلامتي شما را دريافت کردم ، امروز حضور شما دريانوردان بر روي آب به مثابه حضور در سنگر جبهه هاي دفاع مقدس ارزنده و با شکوه است !! دشمن ددمنش که هيچ مرزي را براي ددمنشي خود محدود نميداند امروز در آب هاي سرزميني و آزاد ، تجاوزگري خود را به اثبات رسانده است و با اين خيال کور که ملت و امت ما و مجاهدان صف اول نبرد نظامي و امنيتي و اقتصادي ما را از پا درآورد ، دست به هر اقدامي ميزند ، زهي خيال باطل !!! امروز هر لحظه سکون شما بر روي آب و حرکتتان در امواج خروشان دريا عبادت بزرگي است که در کارنامه اعمال شما ثبت و ضبط ميشود !!
هوشياري و دلهره هاي لحظات شما که با قصد قربت خدمت به اين کشور و امت و نظام انجام ميشود ، همه تسبيح و ذکر خدايي براي شما تلقي  و در کارنامه شما ثبت ميگردد. ما هم آرامش و آسايش خود را مديون مجاهدان نظامي و اقتصادي و امنيتي و انتظامي کشور ميدانيم و ضمن دعا براي سلامت و موفقيت آنان ، قدردان تلاش همگي آنان هستيم و براي سلامت و عزت همگي و خانواده هاي معزّز آنان دعا ميکنيم. و شما يکي از آنان هستيد !!


انجمن دريانوردان، آرزوي سلامتي و موفقيت براي تمام دريانوردان ايراني بويژه دريانوردان نفتكش سابيتي را مسئلت دارد.

انجمن صنفي دريانوردان تجاري ايران
آدرس دفتر : تهران، خيابان قائم مقام فراهاني،بالاتر از مطهري، خيابان ششم، پلاک 15، طبقه همکف
تلفن دفتر :3362 8852 - 21